YUKARI

Ataşehir Web Tasarım, Ataşehir Web Firması

Ataşehir Web Tasarım, Ataşehir Web Firması

Ataşehir web tasarım, Ataşehir web tasarım firmaları, web tasarım firması talepleriyle sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu sebeple de İstanbul’un Anadolu yakası kalbine de hizmet vermeye devam etmekteyiz. web tasarım firmaları ile ilgili sık sık sorular sorulmakta ve toplantı talepler için sizlerden gelen ilgi için oldukça memnunuz! Firmamız iki farklı yöntemle sizlerin yeni İnternet sitesine kavuşmasını sağlamaktadır.

  • Hazır Paketler : Eğer bütçem kısıtlı fakat İnternet sektörüne giriş yapmak istiyorum diyorsanız o halde bu paketi tercih edebilirsiniz. Hazır paketler; İnternet kullanıcıları tarafından pek hoş karşılanmamaktadır. Fakat Frame Tasarım olarak sunduğumuz hazır web sitesi paketleri oldukça ilgili olarak tasarlanmıştır ve binlerce kişiye satılmamaktadır. Hazır paketler; belirli periyotlar aralığında yenilerek kullanıcılara sunulmaktadır. Ekstra taleplerinizi de değerlendirerek İnternet sitenizi anahtar teslim olarak teslim etmekteyiz. Üstelik teslim ettikten sonra ücretsiz olarak teknik destek hizmetini de sunmaktayız.
  • Özel Paketler : Bazı kişilikler vardır ki her şeyim bana özel olsun ister. Bu paket tam da buna uygundur! Dizayn, tasarım, kullanabilirlik, hız ve kalite açısından size özel olarak tasarlanmaktadır. İstekleriniz ve yapılması gerekenleri not edilerek Ataşehir web tasarım olarak hizmet sunmaktayız. Özel paketler içerisinde sadece İnternet sitesi oluşum süreci yer almamaktadır. Ücretsiz olarak sunduğumuz ve ilave isteklerinde değerlendirildiği özel pakettir.

Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir Web Tasarım, Ataşehir Web Firması

Firmamız; bire bir görüşmelerin yapılması için bir toplantı talebinde bulunmaktadır. Dilerseniz sizleri de ofisimizde ağırlayarak proje hakkında detaylı bilgilendirmeler almaktayız. Düşündüğünüz tasarım yada amaçladığınız İnternet sitesi için bire bir görüşmeler sürdürmekteyiz. Süreç sonrasında sizlerin isteklerini değerlendirerek ekibimiz içerisinde toplantı gerçekleştirmekteyiz. Toplantı sonrasında örnek tasarım sunmak amacıyla sizlere taslak hazırlamaktayız.

Sonraki görüşmemiz de taslak üzerinde konuşmalar gerçekleştirerek talebinizin hızlı şekilde teslim edilmesi için çalışmaktayız. Tasarım; tamamıyla hayal odaklı ve tecrübeye dayalı bir sanat sektörüdür. Tıpkı resim çizmek, müzik aleti çalmak gibi hayal dünyanız üzerinden yola çıkılarak arama motorları üzerinde yeni sanal kimliğinizi yaratmaktayız. İstanbul Web Tasarım hizmeti talep eden bir çok müşterimizin; sektördeki gerçek konumları ile arama motorları üzerinde bulunan konumları örtüşmemektedir. Nasıl ki sektör olarak başarı yakalayan firma işini en iyi şekilde gerçekleştiriyorsa Frame Tasarım da sizlere bu sektörde en iyisini sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ataşehir Web Tasarım Firması, Ataşehir Web Tasarım Şirketleri

Birçok firma konum olarak yakın firmalarla çalışmayı tercih etmektedir. Hem daha hızlı hareket edebilmek hemde güven bağının kurulması için ilçesine yakın şirketlerle iletişime geçmektedir. Fakat web tasarım sektörü için bu durum biraz karmaşık, diyebiliriz. Çünkü ilçe içerisinde gerçekte hayatta tanıştığınız firmanın; başarılarını, pozisyonunu net olarak göremeyebilirsiniz. Bu durum şirketinizin tasarımını yapacak firmayla olan bağın zayıflamasına sebep olabilir. Bu durumun önüne geçmek için hem ilçenizde yer alan hemde başarılarından kuşku duymadığınız firmalarla iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Neler Yaparız ?

Frame Tasarım; 2008 yılından beri aktif olarak yeni İnternet sitesi yaratma hizmetini sunmaktayız. İlerleyen yıllarda popülerleşen arama motoru optimizasyon hizmetini de müşterilerimize sunmaktayız. Gelen talepler doğrultusunda tasarım yönetimi konusunda da hizmet vermekteyiz. Aslında sunduğumuz tüm hizmetler bir bütün olarak sunulmaktadır. Farklı farklı firmalardan hizmet talep etmeniz sizin için hem yarar hemde zarar sağlayacaktır.

  • Farklı web tasarım firması ile çalışma avantajları : Tüm bilgilerin tek firma tarafından yönetilmesi oluşabilecek kaosu engellemektedir. Eğer konuya hakim değilseniz ve FTP şifreleri, domain şifreleri, yönetim paneli şifreleri tarzında bölümlerde kaybolabilirsiniz. Eğer şifrelerinizin de yönetimini de firma sağlamazsa daha da büyük kaos oluşacaktır. Bu sebeple tek firmadan destek talep etmek bu konuda size yarar sağlayabilir. Diğer yandan vizyonu tek olan firmayla çalışmak da size fayda sağlayacaktır. Farklı farklı konulara dağılmadan tek çizgi üzerinden ilerleyebilirsiniz.
  • Aynı firma ile çalışmak : Yukarıda anlattığımız tüm olayların tam tersi gerçekleşebilir. Bu durumun önüne geçmek için hizmetini resmi olarak veren ve projeleri ciddi süreçte yönetebilecek web tasarım firmaları ile çalışmanız gerekmektedir.

Ataşehir Web Tasarım, Ataşehir Web Firması

Firmamızla iletişime geçmek yada randevu talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın altı günü hizmet veren firmamıza İnternet sitemiz üzerinde yer alan canlı destek sistemi üzerinden de sorularınızı yöneltebilirsiniz. Teknik sorunlarınızı mail yoluyla bildirmeniz hatanın daha kısa süre içerisinde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

 

Yorum Yapılmadı.

Yorum Bırak