YUKARI

Butik Sitesi Tasarımı

Butik Sitesi Tasarımı

Türkiye’nin gelirlerini büyük oranda etkileyen; son dönemde çeşitli sosyal medya kanalları üzerinden satış başarısını gerçekleştiren yeni girişimcilere özel butik sitesi tasarımı projeleri üretmekteyiz. Butik sitesi tasarımı; e-ticaret site tasarımına göre farklılıklar göstermektedir. Minimal olarak nitelendirdiğimiz; küçük çaplı satış sitesi oluşturmaktayız.

Tüm özellikleri paketler halinde sunmak yerine ana özellikleri tek paket içerisinde sunarak ürünün hem daha faydalı hemde kullanışlı olmasını sağlamaktayız. Butik sitesi paketlerinden hangi sektörler yararlanabilir ?

  • Ayakkabı / çorap satışı
  • Atkı, şal, kaban satışı
  • Eşarp, Baş örtüsü satışı

ve benzer butik sahipleri; satışların gerçekleştirmek için tarafımıza ulaşabilirler.

Butik sitesi tasarımı
Frame Butik Site Tasarımı
İnstagram sayfanıza yada Butik İnternet sitesi tasarımınıza özel Mobil SEO optimizasyonu hizmetinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Butik Sitesinin Avantajları

Sosyal medya kanalları üzerinden satış yapan kişiler genellikle müşteriyle sıcak temas kurmaktadır. Sıcak temas ise satışı kolaylaştırırken kar marjını düşürür. Pazarlık, stok, ödeme yöntemi kriterleri üzerinde problemler yaratılarak müşteriyle bire bir temaslarda güç anlar yaşayabilirsiniz. Burada ki ilkel yanlış, satış yapmaktaki kabiliyet eksikliği değildir! 

İnstagram, Facebook ve benzer sosyal medya kanallarında insanlarla diyalog kurmak zorundasınız. Kurduğunuz cümleler insanların algısını değiştirerek samimiyet rotasına yelken açmaktadır. Oysa ki İnternet’in en büyük amacı hızlı, kolay ve iki adım da sipariş verebilmekten geçmektedir.

Butik İnternet Sitesinin Avantajları

  1. Ödeme yöntemlerinde kolaylık
  2. Cari hesap takibi
  3. Kurumsal kimlik
  4. Sipariş adeti
  5. Kargo yöntemi
  6. Müşteriyi bilgilendirme
  7. Faturalandırma

Zamandan ve sipariş aşamalarından kolaylık sağlayarak müşterilerinize daha kolay ve kurumsal hizmet sunabilirsiniz.