YUKARI

E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Son zamanlarda ülkemizde popülerliğini koruyan ve kazançların hedef noktası haline gelen e ticaret siteleri ile beraber e ticaret sitesi tasarımı, alışveriş sitesi tasarımı, online alışveriş site tasarımı da popüler olmuştur.

Frame e ticaret tasarımı sektöründe sizlere uzman ekibiyle destek vermektedir.

E Ticaret Tasarımı Nasıl Olmalı ?

Frame Tasarım var olan alış veriş sitenizde düzenlemeler sağlayarak sanal mağazadan en üst düzey performans almanızı sağlamaktadır. Site tasarımı, sunucu yönetimi, reklam maliyetleri, içerik, fotoğraf çekimi kriterleri arasında yükseltmeler sağlayarak satışların maksimum düzeye çıkmasını sağlamaktadır.

E ticaret tasarımı hizmetinde hangi faktörler üzerinde çalışmalar yapmaktayız ?

 1. Özgün Tasarım : Satın aldığınız tema, şablon yada benzeri dosyaların rakiplerinizden farklı olmasını sağlayalım. Hazır şablonlar; müşteriler üzerinde algı yaratan en büyük seçimlerden birisidir.
 2. Responsive Tasarım : E ticaret tasarımının mobil cihazlara uygun olması responsive olduğu anlamına gelmemektedir.
 3. Site Hızı : Sanal mağazanın erişilebilir olması ve site hızının yüksek olması da alışveriş kriterlerinin vazgeçilmez faktörleri arasında yer almaktadır. Frame Tasarım; sanal mağazanın daha hızlı yüklenmesi için gerekli optimize çalışmalarını gerçekleştirmektedir.
 4. Ürün Yönetimi : Sunduğunuz ürün çeşitlerinin; görselleri, açıklamaları, stok yönetimi, fiyatlandırmalar ve benzer faktörleri de inceleyerek müşterilerinize ürünü net olarak tanımamızı ister misiniz?

Sanal Mağaza Tasarım Önizlemesi

[twenty20 offset=”0.5″ img1=”3776″ img2=”3777″ before=”Frame’den Önce” after=”Frame’den Sonra”]

Sitenin tasarımsal, yazılımsal ve arama motoru taraflı faktörleri göz önünde bulundurarak var olan sistemden en iyi performansı elde etmeye çalışmaktayız. Çalışmalarımız da fikir dayanışması gerçekleştirerek istenen verimi en iyi şekilde sunmaya çalışmaktayız.

E ticaret sektöründe yer alıyorsanız o halde doğru girişimleri doğru firmalar ile yapmanız gerektiğini unutmamalısınız! Arama motorları üzerinde bir çok avantaj sunduğunu söyleyen ücretsiz tasarım siteleri ile başarıyı yakalayan girişimci sayısının çok az olduğunun farkındayız. Web sitesi güncellik, devamlılık, profesyonellik ve kaliteli çalışmalar ile başarı yakalama fırsatı yaratmaktadır. Bu sebeple devamlı olan sizleri destekleyen ekip ile başarının kaçınılmaz olduğunu unutmamalısınız !

E Ticaret Tasarım Paketleri

 • Ürün Fotoğraf Çekimi
 • Arama Motoru Optimizasyonu
 • Slayt
 • Banner Çizimi
 • Sektörel Danışmanlık
 • Raporlama
 • Strateji Belirleme
 • Reklam Yönetimi
 • Tasarımsal Düzenlemeler
 • Sosyal Medya Hizmeti

Başlangıç

TL1.999 / aylık

Gelişmiş

TL7.999 / aylık