YUKARI

Kurumsal

2010 yılından bu yana kreatif çözümler üreterek müşterilerimizin taleplerini çözümlemekteyiz. Sizlerde çözümlerimizi değerlendirmek ister misiniz?

Günümüz teknolojisi ve ticaret pazarında orantısız fiyatlar ve beklenileni vermeyen hizmetlerin yerine stabil, hizmetini bir tık daha üstüne taşımak isteyen bir firma olarak deneyimlerimizi aktarmaya çalışmaktayız.

Firma Profili

Referanslarımız
Web Tasarım Sözleri

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Birçok firma bu sektörde hizmet verirken neden bizi tercih edeceğiniz hakkında cevaplarımızı sizler sormadan bizler cevaplayalım.

Deneyimliyiz

Yılların verdiği tecrübeyi söyleyerek değil taslak hazırlayarak belirtmek her zaman bir numaralı tercihimizdir.

Vaat Değil Çözüm

Gelecekte olan projelerimize -yaparız -çözeriz yerine -yapalım -çözelim tarzında yaklaşmayı benimseriz.

Söz Uçar

Bitirilen projelere, bitmek üzere olan projelerin raporlarını; istatislik halinde sunararak neler yaptığımızı resmiyete dökeriz.

Rekabetli Çalışma

``Eski yaptırdığınız web sitelerini unutun`` tarzında cümlelerden pek hoşlanmayız. Unutmayın, beraber geliştirelim?

Sorunlarınızı Dinleyelim

İş hayatında en önemli prensip dinlemek ve anlamaktır. Sorunlarınıza doğru analizler yaparak çözüm alternatiflerini listeleyelim.

Başarılı Geçen 5 Yıl

Her müşterinin dört dörtlük anlayışı farklıdır. Bize göre değil size göre dört dörtlük projeler üretelim.

Takım Liderleri

Ekip anlayışının fazla personel ile çalışmak olduğunu düşünmemekteyiz. Doğru personel kadrosu ve yöneticiler iş birliği ile yapılan çalışmalar doğrultusunda başarının geleceğine de eminiz.

mkdf-team-image

Ayla TÜRKMEN

SEO / SEM Ekip Sorumlusu

2003 yılında atıldığı SEO / SEM ve Dijital pazarlama sektörünü alt üst etti, diyebiliriz. Araştırmacı ruhu onu daima rekabete itti. Kendi ekibiyle bile rekabete girecek düzeyde hırslı arkadaşımızın bu yolda ilerlemesinden dolayı oldukça mutluyuz.

mkdf-team-image

Ebıbekir Sütçü

Tasarım Ekip Sorumlusu

Her yıl değişen tasarım anlayışını biz bile takip edemiyoruz. Korkuyoruz ki her ay yeni bir trend çıkaracak. Sahi Uğur Can son hazırladığımız tasarım; hangi yıla ait trend 🙂 Ekibine karşı olan tutumu, müşteriler ile olan diyaloğu harika !

mkdf-team-image

Atakan Pehlivan

Web Ekip Sorumlusu

``Çok iyi oldu`` veya ``Bu site tamamdır`` gibi cümleleri duymadığımız için üzgünüz elbette. Çünkü her gün yeni bir gelişmeyle karşılıyor bizi. Her zaman bir tık daha üstüne taşıyoruz projeleri ... Ah bide bunu zamana yaysa ne güzel olacaktı.

Fiyat Teklifi

Hayata geçireceğiniz projelerinizi değerlendirelim. Aklınızda ki soru işaretlerini giderelim.