YUKARI

Web Tasarım

İnternet sitenize bakış açınızı değiştirelim.

Tasarım

25

Web sitesinin ilk aşamasında sizlere taslak sunulmaktadır.

Kodlama

50

Sunulan tasarım; ekibimiz tarafından kodlanarak web sitesi kurulmaktadır.

Önizleme

75

Yapılan tasarım üzerinde isteklerinizi değerlendirerek aşama kaydetmekteyiz.

Proje Teslimi

100

Hazırlanan web sitesinin kurulumlarını gerçekleştirerek projeyi teslim etmekteyiz.

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım hizmeti; yetenek, deneyim ve takım çalışmasını gerektiren hizmettir. Yeni nesil teknolojiler yardımıyla web sitenizi hazır olarak kurmanıza bile imkan sağlayan paketler bulunmaktadır. Fakat web tasarım tıpkı resim çizmek gibi öznel bir kavramdır. Her insan farklı pencereden bakarak somut tasarımların ortaya konulmasını hayal eder. Her tasarımı veya her web sitesini farklı zevkler için tasarlayarak beğeni kazanmayı hedeflemekteyiz. Kullanılan renkler, animasyonlar veya içerikler; her sektörde farklılık göstermektedir. Bu sebeple her firmanın sunduğu hizmet aynı görülse de her firmanın yakaladığı memnuniyet farklılık gösterecektir. Her kitleye hitap edebilmek adına paket çeşitleri yaratarak sizlerinde potansiyel müşterilere ulaşmanız ve web tasarımı kavramıyla tanışmanız için çeşitli alternatifler sunmaktayız. İstanbul web sitesi tasarımı hizmetinden yararlanarak web sitesine sahip gerekli kitleye ulaşan firma sahiplerinin bir çoğu gelişimini hızlandırarak yeni projelere yelken açmaktadır.

Web Tasarım Fiyatları
Web Tasarım Fiyatları
Web Tasarımı

Neden Web Tasarım ?

Her yıl İnternet alemine milyonlarca web sitesi katılmaktadır. Her sitenin amacı elbette farklıdır. Fakat web tasarlama  hizmetinin ortak amacı kazanmaktır. Bazı İnternet siteleri ürün satarak; bazı web siteleri hizmet sunarak; bazı İnternet siteleri ise aracılık yaparak kazanmaktadır. Bu sebeple sektörünüze yapacağınız en iyi yatırım teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörle alakalı teknolojik gelişmelerde ilk adımı atmanız rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır.

İnternet sitesi kurulum aşamasından sonra mutlaka SEO hizmetini tavsiye etmekteyiz.

Aşama aşama yenilikleri takip ederek tıpkı firmanız gibi İnternet sayfasını da geliştirmeniz gerekmektedir. Konuyla alakalı fikir sahibi değilseniz İstanbul Web Tasarım Firmaları ile iletişime geçerek tecrübe sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal Web Sitesi

Proje Aşamaları

Aşama aşama yol kaydederek projenin tamamlanmasını sağlamaktayız.

  1. İhtiyaçları belirleme : Her firmanın / şahısın ihtiyaçları ve istekleri aynı değildir. Kurumun ihtiyaçlarını belirleyerek yola başlangıç yapmaktayız. Kişinin isteklerini değerlendirerek neler yapabileceğimiz hakkında bilgi vererek karşı taraflı birbirimizi tanımaktayız.
  2. Taslak Hazırlama : Sektördeki rakipler incelenerek firmanın hizmetleri belirlenerek ekip içerisinde fikir alışverişleri yapmaktayız. En iyi projeyi üretmiyoruz! İstenen projeyi en iyi şekilde üretiyoruz. Biliyoruz ki her müşterinin istekleri farklıdır. Bizim için en iyi olan proje farklı kişi için anlam ifade etmiyor olabilir.
  3. Kodlama : İnternet sitesinin somut hale gelebilmesi ve proje üzerinde konuşabilmek adına kodlama aşamasına geçmekteyiz. Sitenin temel taşlarını oluşturarak projeye hız kazandırmaktayız.
  4. Teslim Aşaması: İstekler ve istenilen maddeler değerlendirilerek sonucu tartışmaktayız.

İnternet Sitelerinin Ortak Özellikleri

Başladığımız her çalışmaya yeni bir sayfa açarak başlıyoruz. Şirket ismimiz de buna istinaden Frame olarak belirlenmiştir. Açılan her sayfada isteklerinizi değerlendirerek kazandığımız tecrübe ve biriktirdiğimiz hayal dünyamızla süsleriz. İnternet sitelerinin somut / soyut ortak özellikleri bulunmaktadır elbette.

  • İhtiyacı belirleyerek projeyi başlatırız. (Market için kurulan web sitesi ile iş ilanı sitesi hiçbir zaman aynı paralel de olmamaktadır.)
  • Fikirler üreterek hız kazandırmaya çalışmaktayız. (Logonun çözünürlüğü düşük ise sizden logo beklemek hiç huyumuz değildir.)
  •  Vakit ve planlama aşamalarını doğru yapılandırarak ilerlemeye çalışmaktayız.
  • Bir sonraki aşamayı düşünerek hareket etmekteyiz. (Oluşturduğumuz içerikleri beğendirmek için değil bilgi vermek için oluşturmaktayız.)
  • Her cihazda standart görüntü sağlarız.